Kamagra w żelu

Kamagra w żelu to ciekawa alternatywa stosowania leku na problemy z potencją. Odróżnia ją przede wszystkim forma,  lek bowiem dostępny jest w postaci żelu, stosowanego doustnie. Dzięki temu przede wszystkim nie obciąża się aż tak bardzo wątroby, a poza tym dzięki temu na efekty jego działania nie trzeba tak długo czekać.
Odpowiednią dawką stosowania jest jedna saszetka, która zawiera substancję czynną, jaką w tym produkcie jest Silendafil, w ilości 100 mg. Jest to  ilość wystarczająca do tego, aby odczuć pożądane efekty. Różnorodność smaków, w jakich jest dostępny produkt powoduje, iż bez kłopotu można dobrać taki smak, który jest najbardziej lubiany.
Dawkowanie:
Saszetkę żelu należy przyjąć doustnie lub nawet rozpuścić w wodzie i wypić. Powinno się to zrobić minimum 15 minut przed stosunkiem aby odczuć pożądane efekty działania leku. Oczywiście najlepiej, jeżeli dawkę leku dobiera lekarz, gdyż może ją dopasować indywidualnie do organizmu każdego mężczyzny, biorąc pod uwagę na przykład jego stan zdrowia.

Comments are disabled